השירותים שלנו

ב - Paper Zer כל פריט ייחודי ומעוצב כך שנשאר רענן נוח קל בצבע ובגודל המתאים בהקפדה על חומרים תוך התייחסות לפרטים הקטנים.

 

הינכם מוזמנים לשתף אותי בבחירתכם בעיצוב האירוע שלכם ​

סידורים למרכז שולחן ולמתנות קטנות לאורחים

 

 סידורי שולחן שיכולים להפוך למתנה קטנה לכל אורח באירוע. סידורי שולחן ומתנות מוסיפים המון אווירה לכל אירוע . פריט עיצובי שכל אורח ואורח בחתונה שלכם לא יפספס, תנו לאירוע שלכם עיצוב מקורי ומיוחד !

זרי כלה

 

"זר כלה" הוא פריט המעיד על התמונה כולה.

לכן לא כדאי להקל בו ראש כמוהו כתכשיט אשר משלים את המראה שלך.הדרך הנכונה לבחירת " זר כלה" היא לחשוב על גודלו - צורתו - משקלו - צבעיו - סגנון האירוע - התאמה לשאר הפריטים כגון..

 

אביזרי שיער לכלה בשלל סוגיהם

 

מסרקיות ,סיכות ,קשתות ועוד… יוצרים מראה נסיכותי ועדין. לשיער יש תפקיד מרכזי בלוק שלך ,בין אם הוא פזור או אסוף לכן הפרחים בשיער זוכים למקום של כבוד בראשה של הכלה ,ויתנו את הטאץ' הסופי ויוסיפו זוהר וסטייל לכל כלה.

סיכת דש עם שיק לחתן

 

סיכות גבריות הם תוספת מקסימה לכל בגד. אפשר להתאים לזר הכלה , לנעליים , לאיפור ועוד… ב paper zer מעצבים לחתן סיכת דש (עגור, פרפר או פרח) שיתאים לזר הכלה ויצור מראה הרמוני שמעניק הרבה אמירה וסטייל.

מוצרים ומתנות לעיצוב הבית

 

    

אביזרים לצילום אופנה ואירועים

 

סידורי שולחן שיכולים להפוך למתנה קטנה לכל אורח באירוע. סידורי שולחן ומתנות מוסיפים המון אווירה לכל אירוע . פריט עיצובי שכל אורח ואורח בחתונה שלכם לא יפספס, תנו לאירוע שלכם עיצוב מקורי ומיוחד 

 

For Special Occasions​

בינה נט תקשורת ומחשבים
הפריון 4 אזור תעשייה צפוני  אשדוד
נייד: 050-349-777-5 פקס:153-50-349-777-5
דוא"ל:binaa.net@gmail.com

שלחו

שם​

חובה למלא

תודה שפנית אלינו,

נחזור אליך בהקדם

 

טלפון​

חובה למלא

מייל​

חובה למלא

הודעה

חובה למלא

צרו קשר 

 

סטודיו Paper Zer ממוקם ברמת גן ניתן להגיע אליו בתאום מראש

054-4446075

paperzer1@gmail.com